Zapchany pisuar w publicznej toalecie

2022-05-15 komentarze: 0 wyświetlenia: 1228
Zapchany pisuar w  publicznej toalecie
Jak zapobiegać zapchaniu pisuary w publicznej toalecie ? Co zrobić kiedy jeden zapchany pisuar w publicznej toalecie doprowadzi do awarii pozostałych.

Publiczne pisuary eksploatowane są przez całą dobę korzystający z nich użytkownicy nie zawsze stosują się do zaleceń żeby nie wrzucać niczego do pisuaru. Podczas wykonywanych przez nas prac związanych z udrożnieniem odpływu wody z pisuaru napotkaliśmy na wiele różnych rzeczy w rurze odpływowej które nigdy nie powinny się tam znaleźć nawet nie powinny być w łazience.

Jednym z najbardziej zaskakujących były małe maskotki, tampony, podpaski w męskiej toalecie nie spotykane ale możliwe że w damskiej toalecie była za duża kolejka. Takie niespodzianki w pisuarze same nie spłyną bo odpływ wody jest tam stosunkowo mały bo w pisuarze ma spływać sama woda! Ktoś kto wrzucił te przedmioty do pisuaru musiał je potem wcisnąć do otworu po co ? Niestety nie w każdych pomieszczeniach gdzie są pisuary są też pojemniki na śmieci dopiero w pomieszczeniu z umywalkami mamy pojemnik na odpady. Nie usprawiedliwia to jednak takiego działania w żadnym wypadku jeśli wpadnie nam coś do pisuaru i nie chcemy już tego dotknąć pozostawmy to bo w większości toalet publicznych w pisuarach są kratki plastikowe i samo do odpływu nic nie wpadnie a ekipa sprzątająca wyrzuci to tam gdzie jest to przeznaczone.

Pamiętajmy że wszyscy korzystamy z publicznych pisuarów, toalet umywalek itd. może zdarzyć się tak że raz zatkasz pisuar następnym razem jak będziesz chciał skorzystać będzie informacja Zapchany pisuar w  publicznej toalecie za awarię przepraszamy.

Zastanówmy się zanim coś wrzucimy lub zrobimy coś gorszego.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.