Udrażnianie odpływu wody w pisuarze

2022-06-11 komentarze: 0 wyświetlenia: 1939
Udrażnianie odpływu wody w pisuarze
Udrażnianie odpływu wody w pisuarze częste zapchania w publicznych toaletach użytkownicy po prostu wrzucają wszystko co mają w ręce.

Najlepiej zapobiegać niż mieć zalaną łazienkę lub owinięty folią pisuar wystarczy zapachowo enzymatyczna wkładka do pisuaru zapobiega przed rozbryzgiwaniem, daje ładny zapach i nic już nie wpadnie do cienkiej rury jakie mamy w pisuarach.

Do odprowadzenie wody z pisuaru stosuje się cienkie rury tak jak do umywalki niektórzy myślą ze to działa jak w WC otóż niestety nie w WC rura jest dużo grubsza wrzucając chusteczki lub inne rzeczy do pisuaru i dopychając je żeby spłynęły po prostu je zapychamy.

Każdy pisuar z zapchaną rurą jest do zrobienia usuniemy każdą usterkę wystarczy zadzwonić tel. 791766240

Zgłaszanie usterek i wycena podczas rozmowy są bezpłatne Klient wie już przed rozpoczęciem prac jaki będzie koszt przepchania rury.

Dojazd do Klienta jest gratis pogotowie kanalizacyjne Wukomen oferuje swoje usługi na terenie Ślaska specjalistyczne samochody WUKO wyposażone są w własny zbiornik wody i długi wąż zakończony specjalną końcówką która pozwoli nam wyczyścić rury odpływowe.

Zapchanie rur które powstają w blokach mieszkalny likwiduje się innymi metodami:

Metoda mechaniczna udrożni zapchany odpływ wody pod wanną lub kratkę prysznicową.  

Metoda metoda ssąco tłocząca stosowana jest to udrażniania WC.

Nasi pracownicy z pewnością dobiorą właściwą metodę podczas rozmowy telefonicznej.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.