Zapchana rura od pisuaru

2021-11-29 Zapchana rura komentarze: 0 wyświetlenia: 2512
Zapchana rura od pisuaru
W toaletach publicznych często dochodzi do zapchania pisuaru, zapychają się rury od pisuaru bo mają mała średnicę taką jak w umywalce. Najprostsza metoda to zakładanie kratek które mają wyłapać wszelkie nieczystości które korzystający z pisuaru wrzuca z myślą że spłyną do kanalizacji.

Do odblokowania takiego zatory w pisarze najczęściej stosuje się metodę mechaniczną, długa sprężyna wprowadzana pod kontrolą przez wykwalifikowanego pracownika w rury kanalizacyjne dotrze do miejsca zatoru taka sprężyna ma możliwość przedłużania więc z pewnością poradzi sobie z awarią cienkiej rury odpływowej od pisuaru.

Warto pamiętać że wlewanie środków chemicznych do zapchanej rury nie ma sensu zapchana rura może trwale się odkształcić bo środek chemiczny zatrzyma się przed zatorem i w jednym miejscu będzie oddziaływać na rurę, firma która dojedzie na usunięcie zapchania też będzie mieć utrudnione zadanie bo żrący środek jest szkodliwy dla zdrowia.

Nie zwlekaj zadzwoń tel. 791 766 240 do fachowca od zapchanej rury wycenę dostaniesz podczas rozmowy telefonicznej, sam zdecydujesz kiedy mamy podjechać dojazd do miejsca awarii jest bezpłatny.
 
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.