Zapchana kratka pod wanną

2022-02-07 komentarze: 1 wyświetlenia: 4400
Zapchana kratka pod wanną
Kiedy w nasze łazience jest zapchana kratka pod wanną możemy mieć dość duże problemy ponieważ dostęp do tego miejsca jest bardzo ograniczony. 
Możemy próbować oczyścić odpływ wody z wanny wybierając zalegające włosy i inne nieczystości kolejną próbą może być przepchanie zwykłą pompką hydrauliczną należy wówczas zatkać górny odpływ wody w wannie jeżeli nie uda nam się w ten sposób poszukajmy gdzie zostawił nam dostęp kafelkarz.
Jeśli znajdziemy dostęp pod wanną może uda się ręcznie odetkać kratkę pod wanną jeśli te działania nie pomogą proszę dzwonić pod numer 791 766 240 w zależności jaki to budynek postaram się pomóc. Zapchaną kratkę pod wanną trzeba udrożnić metodą mechaniczną to jedyny sposób a zarazem najbardziej skuteczny i efekt pozostaje na długie lata. Usterkę wycenię podczas rozmowy telefonicznej na miejsce awarii dojeżdżamy bezpłatnie, działamy na terenie całego województwa śląskiego. Oczywiście na nasze usługi dajemy gwarancję nasze prace wykonujemy zachowując wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny i przestrzegamy zasad związanych z pandemią. 
Po wykonanej pracy nie pozostawiamy bałaganu a woda będzie spływać jakby to była nowa wanna.
Nie używajcie środków chemicznych przed naszym przyjazdem może to uniemożliwić naszą pracę ponieważ środki które wlejecie do wanny zatrzymają się w rurze i podczas pracy mogą być dla nas zagrożeniem a wy stracicie niepotrzebnie pieniądze na ich zakup. Jeśli już bardzo chcecie wlewać chemikalia w rury kanalizacyjne pamiętajcie że jest to raczej profilaktyka na prawdziwy zator w rurze nie pomogą.
Komentarze
2023-01-27
Wojtek
Wojtek
Jak woda nie chce spłynąć z wanna warto korek przymknąć i niech powoli sobie schodzi, gorzej jak ktoś o tym zapomni wtedy wszystko się wyleje na mieszkanie. Wiem o czym mówię bo miałem zapchaną kratkę, odpływ z pod wanny prawie całkowicie, polecam firmę WUKOMEN Pan Dawida bo odetkali odpływ z wanny w zasadzie to cały pion w bloku odetkali jak coś dzwońcie do nich 791 766 240 zapłacicie tyle ile przez telefon podadzą nie ma niespodzianek na koniec roboty. POLECAM !