Zapchane rury wodanie spływa

2021-10-17 komentarze: 0 wyświetlenia: 44
Zapchane rury wodanie spływa
Dlaczego zapychają się rury kanalizacyjne to bardzo proste jeśli przestrzegasz kilku podstawowych zasad unikniesz tej nie przyjemnej sytuacji. Spływające nieczystości z naszego domu, firmy produkcyjnej czy biurowca oddziaływują tak samo na.

Co zrobić żeby nie dopuścić do zapchania rur kanalizacyjnych kilka porad.
  • nie wrzucaj nawilżających chusteczek do toalety praktycznie nie rozpuszczają się a gdy trafią na jakąś szorstką powłokę w rurze ściekowej przyczepiają się do ścianki i po jakimś czasie dochodzi w tym miejscu do zatoru i woda już nie spływa.
     
  • podczas prac remontowych myjesz wiadra z farb z zaprawy gipsowej itd. i najczęściej wlewasz to ty lub pracownik firmy którą zatrudniasz do toalety, farby łatwo osiadają na ściankach tworząc szorstką powierzchnię do której wszystko łatwo sią przyczepia. Po kilku takich remontach rura zapcha się z pewnością.
     
  • często do toalety trafiają różne przedmioty wrzucane najczęściej prze dzieci zwracajmy na to szczególną uwagą zawieszane kostki zapachowe to najczęstsze przedmioty które potrafią zatrzymać się w rurze i doprowadzić do zatoru.

Każdy użytkownik toalety, właściciel domu prywatnego jak i zakładu pracy powinien przestrzegać tych zasad.  Dla przezornych właścicieli toalet zalecam raz na jakiś czas czyszczenie rur kanalizacyjnych urządzeniem WUKO, duże ciśnienie wody w łatwy sposób oczyści ścianki wewnętrzne naszych rur kanalizacyjnych z osadu jak również z przedmiotów w niej znajdujących.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.