Wuko udrażnianie rur

2021-12-28 komentarze: 0 wyświetlenia: 131
Wuko udrażnianie rur
Zatkana przydomowa kanalizacja nie jest problemem dla firm posiadających WUKO i wykonujących udrażnianie rur w domach prywatnych, firmach produkcyjnych jak również w osiedlach blokowych. 

Domowe sposoby działają wówczas gdy zator znajduje się bardzo blisko ujścia wody czy to w zlewozmywaku czy w kratce pod wanną lub w kratce prysznicowej. 

W przypadku odpływu wody w zlewozmywaku sprawa może być bardzo prosta najczęściej pomaga zwykła pompka z którą z pewnością spotkaliśmy się wystarczy kilka ruchów i zator powinien ustąpić jeśli nie możemy rozebrać widoczne kolanka pod zlewozmywakiem i je przeczyścić. Przy poważniejszym zatorze te czynności nie pomogą, w tym momencie najlepiej wezwać fachowca bo kolejne próby mogą doprowadzą do niepotrzebnych wydatków na środki chemiczne które nie dotrą do miejsca zatoru i pozostaną w rurach. Środki chemiczne znajdujące się w rurach zbyt długo mogą je nie odwracalnie odkształcić a firma przepychająca rury będzie narażona na oddziaływanie tej chemii którą sami wlejemy w celu udrożnienia rur.

Z kratką pod wanną lub kratką prysznicową już sami sobie nie damy rady zachęcam do zadzwonienie pod numer komórkowy 791 766 240 wycenę dostaniemy bezpłatnie na podstawie rozmowy telefonicznej z Klientem ustalimy gdzie może znajdować się awaria jaki sprzęt będzie potrzebny i o umówionej godzinie podjedziemy i usuniemy zator.

Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie bo wiemy że taka awaria kanalizacji w domu może być bardzo uciążliwa a w firmie może spowodować duże straty. Dlatego też działamy już od przeprowadzonego wywiadu z klientem, klient zostaje poinformowany o kosztach i jaki czas będzie potrzebny na dojazd ewentualnie dojedziemy na wskazaną godzinę. Udrażnianie rur kanalizacyjnych wykonujemy z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią jak również z przepisami BHP. Do wykonywanych prac nie używamy środków chemicznych bo są szkodliwe dla środowiska jak również utrudniają pracę przy udrażnianiu rur odpływowych.

 
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.