Wuko Pogotowie Kanalizacyjne

2022-02-14 komentarze: 0 wyświetlenia: 354
Wuko Pogotowie Kanalizacyjne
Na terenie województwa śląskiego działa prywatne pogotowie kanalizacyjne, zajmujące się udrażnianiem rur to znaczy że w przypadku gdy nie odpływa woda z umywalki, wanny, kratki pod prysznicem lub toalety możemy liczyć na pomoc specjalistów właśnie w tej dziedzinie.

Nasi specjaliści z przyjemność przyjmą od Państwa zgłoszenie podczas przeprowadzonej rozmowy na temat awarii potrzebujemy dane gdzie nastąpiła usterka w domu, mieszkaniu czy w firmie im bardziej dokładne dane tym szybciej udzielimy informacji jaki koszt usunięcia usterki i przewidywany czas.

Po przeprowadzonej rozmowie niezwłocznie udajemy sią na miejsce zgłoszenia, wykonujemy swoją pracę zachowując niezbędne środki bezpieczeństwa przestrzegamy zasad związanych z obowiązującymi przepisami pandemicznymi. W miejscu wykonywanej usługi wuko sprzątamy po swojej pracy w przypadku prac zewnętrznych odkopane rury kanalizacyjne zostają zasypane.

Monitoring rur kanalizacyjnych - posiadamy również kamerę do inspekcji kanalizacji, podczas takiej inspekcji możemy ustalić czy  niedrożność rury powstała w skutek zapchania przez nieczystości lub rzeczy które znalazły się tam przypadkowo, zdarza się również że rura zostaje zagnieciona lub odkształci się od środków chemicznych lub mechanicznie wgnieciona. Inspekcja pozwoli nam wtedy ustalić w którym miejscu jest zator pozwoli na na właściwe podjęcie decyzji usunięcia awarii.

Zapraszamy do skorzystania z usługi wuko pogotowie kanalizacyjne możemy pochwalić się dobrymi opiniami oraz fachowcami.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.