Wuko czyszczenie rur kanalizacyjnych

2022-05-15 Wuko komentarze: 0 wyświetlenia: 49
Wuko czyszczenie rur kanalizacyjnych
Czystość w naszych łazienka to priorytet każdy dba  myje umywalką, wannę, toaletę, płytki, okna i tak można by wymieniać jeszcze długo. Gdzie jest wylewana woda kiedy już to wszystko posprzątamy, do umywalki czy do wanny to są dwie najgorsze opcje wylejmy wodę do toalety tam gdzie jest największa rura odpływowa, zanieczyszczenia które zbierają się po porządkach z pewnością zatkają mały odpływ wody w umywalce czy wannie i niezbędne będzie czyszczenie rur kanalizacyjnych metodą WUKO. 

Nasza firma z pewnością poradzi sobie z każdym zapchaniem stosujemy trzy metody: mechaniczną, ciśnieniową i ssąco tłoczącą. Używamy też kamery do kontroli naszej kanalizacji. Wprowadzona kamera do rur kanalizacyjnych pozwala na stwierdzenie gdzie jest zator i co go spowodowało. Podczas czyszczenie rur kanalizacyjnych kilka razy zdarzyło nam się napotkać na odkształcenie rury, rura odpływowo mogła się odkształcić na skutek działania substancji żrącej wlanej do odpływu lub podczas remontu, wtedy taka inspekcja kamerą bardzo się przydaje.

Dbajmy również o czystość rur kanalizacyjnych tak jak dbamy o czystość naszej łazienki wówczas nigdy nie zaskoczy nas żadna awaria każda rura będzie drożna i zawsze woda będzie szybko spływać a to znaczy że zawsze będziemy mogli skorzystać z naszej ulubionej łazienki.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.