Udrażnianie rur kanalizacyjnych

2022-01-15 komentarze: 0 wyświetlenia: 124
Udrażnianie rur kanalizacyjnych
W dzisiejszych czasach mamy dostęp do praktycznie wszystkich produktów na całym świecie zużywamy mnóstwo środków czystości, środków chemicznych które bardzo często rozkładają się niebywale wolno lub wcale nie podlegają biodegradacji.

Kupując produkty w internecie gdzie nie mamy wiedzy czy możemy je wrzucić do kanalizacji nie róbmy tego, udrażnianie rur kanalizacyjnych nie jest łatwo wykonać i może nas to narazić na zbędne wydatki. Bardzo często w rurach kanalizacyjnych zalegają chusteczki jednorazowego użytku są wykonane najczęściej z syntetycznych materiałów nie rozkładających się w środowisku naturalnym. Takie materiały wrzucone do rur kanalizacyjnych mogą zaczepić się o nierówności lub powstały osad w rurze wytworzy się wówczas zator który nie przepuści wody a fekalia skutecznie zapchają już niedrożną rurę, niezbędne będzie wówczas udrożnienie rury odpływowej.

Udrażnianie rur kanalizacyjnych wykonujemy na kilka sposobów w zależności gdzie zatkała się kanalizacja w domu, przy szambie, może zapchał się pion w bloku, lub kratka ściekowa w masarni, nigdy nie używamy środków chemicznych do udrażniania rur ponieważ szkodzą przyrodzie, utrudniają pracę fachowcowi który usuwa awarię kanalizacji moglibyśmy narazić go na poparzenie, utratę wzroku przy dużych stężeniach nawet na utratę przytomności a na sam koniec chemikalia mogą trafić do wody, ziemi i mogą ją zatruć. W przypadku zauważenia niedrożności zgłoś to podczas rozmowy telefonicznej dostaniesz wycenę za udrażnianie rur kanalizacyjnych dojedziemy na miejsce usterki bezpłatnie w godzinach które będą dla ciebie wygodne.

Pamiętaj żeby zaoszczędzić czas i pieniądze oraz nie potrzebne nerwy wykonuj udrażnianie rur kanalizacyjnych systematycznie najlepiej w czasie lub zaraz po remoncie, nasze prace wykonujemy zachowując należytą czystość oraz przestrzegamy zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.