Udrażnianie rur kanalizacji

2022-11-28 komentarze: 0 wyświetlenia: 305
Udrażnianie rur kanalizacji
Udrażnianie rur kanalizacji deszczowej i sanitarnej zima coraz bliżej warto wykonać taką czynność już teraz.

Jesienne porządki to nie tylko grabienie liści w ogrodzie, liście gromadzą się również na podjeździe do domu są tam kratki ściekowe do kanalizacji deszczowej. Po pierwszych przymrozkach jak już praktycznie spadną wszystkie liście z drzew warto pomyśleć o udrożnieniu rur w kanalizacji deszczowej. W domach prywatnych czy też w firmach są rury do kanalizacji deszczowe właśnie te rury mogą się zapchać przez wpadajęce liście przez kratkę do studzienki. Kiedy nie ma jeszcze mrozu jest dobra pora na udrażnianie rur kanalizacji deszczowej jak i kanalizacji sanitarnej, pamiętajmy o tym że przy temperaturze ujemnej praca WUKO jest utrudniona a czasem nie możliwa i usunięcie takiej awarii może przesunąć nam się w czasie.
Dbając o kanalizację deszczową czy też sanitarną zapobiegniemy dodatkowym kosztom, zalanie sąsiada tuż przed świętami może okazać się dużym problemem już pomijając koszty znaleźć ekipę do udrażniania rur czy do udrażnianie kanalizacji w tym okresie może być nie możliwe.

Pogotowie kanalizacyjne WUKOMEN jak co roku będzie pomagać w usuwaniu awarii na skutek zatoru w rurze odpływowej.

WAŻNE !!! Profilaktyka jest zawsze tańsza jeśli nie sprawdzałeś rur odpływowych więcej niż 3 lata lepiej wykonaj inspekcję kamerą lub przeprowadzimy czyszczenie kanalizacji metodą ciśnieniową lub mechaniczną.

Zadzwoń wycena BEZPŁATNA dojazd na miejsce awarii jest GRATIS.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.