Czyszczenie rur kanalizacji sanitarnej

2022-05-27 komentarze: 0 wyświetlenia: 46
Czyszczenie rur kanalizacji sanitarnej
Jak właściwie użytkować rury kanalizacyjne, nikt się nad tym specjalnie nie zastanawia podczas budowy domu czy wykonywaniu remontu. 

Podczas prac budowlanych lub ogrodniczych jeśli pracownicy tych firm będą w pobliżu odpływu wody z naszego domu do rur kanalizacji sanitarnej może stać się w zasadzie wszystko. Do odpływu wody w szczególności tych większych z WC, kratki pod wanną lub kratki w garażu mogą wpaść przedmioty które mają kilkanaście centymetrów.

W kanalizacji sanitarnej najczęściej poza typowym osadem znaleźć można gruz czyli to co wpadnie w rurę podczas remontu, pamiętajmy że czyszczenie rur kanalizacji sanitarnej nie musi być zwykle wtedy gdy dom jest posprzątany fachowcy już sobie poszli wreszcie oddech bo nie ma remontu a tu nagle awaria. Dobrze wykonana instalacja rur sanitarnych powinna sobie z tym poradzić ale lepiej dmuchać na zimne.

Podczas remontu PAMIĘTAJ ZATKAJ WSZYSTKIE RURY ODPŁYWOWE KRATKI ŚCIEKOWE ITD. Unikniesz wtedy niepotrzebnych wydatków nawet przy dużym domu zatkanie, zabezpieczenie rur odpływowych kanalizacji sanitarne zajmie chwilę a konsekwencje zaniedbania tej prostej czynności będą dosłownie odczuwalne. Tak jak oklejamy zabezpieczamy drzwi, meble których nie jesteśmy w stanie wynieść z pomieszczenia zatkajmy odpływ, ja się da na wystająca rurę załóżmy folię i przymocujmy ją taśmą lub załóżmy specjalny dekielek rury schowane w ścianie łatwo zatkamy grubym korkiem wykonanym ze zwinientych gazet lub tektur ewentualnie jakiś stara szmatka też nię nada.

Jeśli zapomnisz co miałeś zrobić zadzwoń 791 766 240 bo czyszczenie rur kanalizacyjnych to nasza specjalność.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.