Czyszczenie rur i kratek ściekowych

2022-10-24 komentarze: 0 wyświetlenia: 540
Czyszczenie rur i kratek ściekowych
Przegląd rur i kratek ściekowych jesienią, warto o tym pamiętać liście skutecznie zapchają kratki ściekowe przez co woda będzie miała utrudniony spływ lub też wcale go nie będzie.

Dlaczego warto przed zimą ? usługi WUKO polegają na ciśnieniowym czyszczeniu rur kanalizacyjnych, kratek ściekowych itd. Zimą kiedy jest temperatura ujemna sprzęt specjalistyczny może nie dojechać i czas usunięcia awarii znacznie się wydłuży.

Zalecamy czyszczenie rur i kratek ściekowych już teraz jeszcze przed nadejściem zimy jak również na wiosenne roztopy warto kratki ściekowe wyczyścić z nagromadzonego piasku.

Pamiętajmy że zapobieganie awarii jest znacznie tańsze niż jej usuwanie i usuwanie skutków przez nią powstałych. Kanalizację czyścimy bezpieczną i ekologiczną metodą ciśnieniową wuko oraz metodą mechaniczna wówczas gdy są zapchane rury lub zarośnięte korzeniami.

Dla firm które chcą dłuższą współpracę oferujemy niższe ceny dojazd na awarią w czasie dogodnym dla Klienta. Nasze pogotowie kanalizacyjne wycenę przeprowadza bezpłatnie podczas rozmowy telefonicznej a dojazd na miejsce awarii jest gratis.

Zapraszamy do kontaktu tel. 791 766 240.
Komentarze
Ta strona jeszcze nie ma komentarzy.